Sportuitslagen van 15/16 februari

De sportuitslagen van 15/16 februari met voetbal, volleybal, zaalkorfbal en waterpolo.

• VOETBAL: UITSLAG: TIJD:
3A | CVC Reeuwijk – Gouda   1 – 1   15/02 – 14.30 u
4B | Rohda ’76 – NSV ‘46  1 – 1   15/02 – 14.30 u
4C | WDS – GSV   2 – 2   15/02 – 14.30 u
4B | Bodegraven vrij      
       
2D | VFC – ESTO   3 – 0   16/02 – 14.00 u
2D | RVC ’33 – ONA   afgelast   16/02 – 14.30 u
       
• VOLLEYBAL:  
Beker | Sovoco – VSTS (D) 3 – 2   Kwartfinale gr. A 13/02 – 20.00 u
Div. 3B | VIVES – DVC (D) 4 – 0   15/02 – 16.45 u
     
• ZAALKORFBAL:    
2 I | Vriendenschaar – Nexus 17 – 16   15/02 – 16.45 u
2G | CKV Reeuwijk – Maassluis 25 – 27   15/02 – 17.35 u
     
• WATERPOLO:    
Div. 1A | Z&PC De Gouwe – BZ&PC (D) 14 – 4   15/02 – 19.00 u
Div. 1A | BZ&PC – Livo (H) 18 – 8   15/02 – 19.55 u
Beker   | BZ&PC – Waterpolo Den Haag (D)   17 – 18  Halve finale 16/02 – 17.30 u

Sportaanbod radio

15/02 | Sportoverzicht in De Blik   ± 10.30 u      
15/02 | CVC Reeuwijk – Gouda   14.30 u LIVE   Verslag: André van Egdom
15/02 | Rohda ’76 – NSV ‘46   14.30 u LIVE   Verslag: Wijno Verweij
15/02 | WDS – GSV   14.30 u LIVE   Verslag: Koos de Groot
16/02 | VFC – ESTO   14.00 u LIVE   Verslag: André van Egdom
                         
  3e KLASSE A (zat):             4e KLASSE B (zat):        
  1 TAVV 15 39 p.k.                       1 SCH ’44 15 41 p.k.
  2 Aarlanderveen 16 33       2 Zevenhoven 15 30  
  3 Alphia 16 29       3 Alphense Boys 14 29  
  4 VVSB 16 29       4 Zwammerdam 15 27  
  5 Lugdunum 16 25       5 Woerden 15 25  
  6 Nieuwkoop 16 21       6 VEP 15 22  
  7 Sporting Leiden 14 20       7 NSV ’46 14 19  
  8 Be Fair 16 20       8 Kamerik 15 17  
  9 FC Oudewater 16 20       9 Rohda ’76 • 14 14  
10 CVC Reeuwijk • 16 19     10 Linschoten 14 14  
11 Blauw Zwart 16 18     11 Siveo ’60 15 12  
12 VVC FC 15 12 p/d   12 Bodegraven • 14 8  
13 Gouda 16 10 p/d   13 Sportief 15 7  
14 FC Oegstgeest 16 9 deg              
                         
  4e KLASSE C (zat):             2e KLASSE D (zon):        
  1 Floreant 15 40 p.k.     1 ONA 14 33 p.k.
  2 Bergambacht 15 38       2 Antibarbari 15 31  
  3 BSC ’68 14 35       3 DONK 15 29  
  4 Haastrecht 15 34       4 Groeneweg 15 24  
  5 Moerkapelle 15 25       5 Excelsior ’20 15 23  
  6 GSV 15 23       6 FC IJsselmonde 15 22  
  7 Stolwijk 15 14       7 RVC ’33 • 13 21  
  8 Gouderak 15 14       8 VVIJ 15 21  
  9 SPV ’81 13 12       9 VFC 15 20  
10 Cabauw 14 12     10 PVCV 15 20  
11 WDS • 14 10     11 ESTO • 14 14  
12 Ammerstolse SV 15 5     12 COAL 14 13 p/d
13 Moordrecht 15 5     13 Meeuwenplaat 15 10 p/d
              14 XerxesDZB 14 5 deg
0 Shares
Sluit Menu