Sportuitslagen voor 30 nov /1 dec

 ► Voetbal 30 november:  
 3A | FC VVC - CVC Reeuwijk 2 - 4 
 4B | Bodegraven - Zwammerdam 0 - 1 
 4B | Rohda '76 vrij  
 4C | WDS - BSC '68 0 - 3 
 ► Voetbal 1 december:  
 2D | Meeuwenplaat - ESTO 1 - 3 
 2D | RVC '33 - VFC 1 - 0 

•  30/11 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  30/11 | FC VVC - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  30/11 | WDS - BSC '68  (met Koos de Groot)
•  01/12 | RVC '33 - VFC  (Onno Hungerink)

    TUSSENSTANDEN:                        
        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   TAVV 10 26     1   SCH '44 10 30  
2   Aarlanderveen 10 21       2   Zwammerdam 10 20    
3   Alphia 10 19       3   Zevenhoven 10 19    
4   CVC Reeuwijk • 10 18       4   Woerden 9 17    
5   Sporting Leiden 10 16     5   Alphense Boys 9 16    
6   Be Fair 10 15       6   NSV '46 9 12    
7   VVSB 10 15       7   VEP 9 11    
8   Lugdunum 9 14       8   Kamerik 9 10    
9   Nieuwkoop 9 11       9   Rohda '76 • 9 9    
10   FC Oudewater 10 10       10   Linschoten 9 8    
11   Gouda 10 8       11   Siveo '60 9 7    
12   VVC FC 10 7     12   Bodegraven • 9 7    
13   Oegstgeest 10 6     13   Sportief 9 3    
14   Blauw Zwart 10 5                  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                 2e KLASSE D (zon.)        
1   Floreant 10 30     1   ONA 10 27  
2   Bergambacht 10 23       2   Antibarbari 10 23    
3   Haastrecht 10 19       3   RVC '33 • 10 20    
4   BSC '68 8 17       4   FC IJsselmonde 10 17    
5   GSV 9 16       5   DONK 10 16    
6   Moerkapelle 9 14       6   VVIJ 10 15    
7   SPV '81 9 11       7   Groeneweg 10 13    
8   Gouderak 8 8       8   Excelsior '20 10 13    
9   WDS • 9 7       9   PVCV 10 13    
10   Cabauw 9 6       10   VFC 10 12    
11   Ammerstolse SV 9 5       11   ESTO • 10 10    
12   Stolwijk 9 4       12   COAL 10 8  
13   Moordrecht 9 4       13   Meeuwenplaat 10 8  
                14   XerxesDZB 10 4  
       Legenda:                        
       = periodekamp.                        
      = nacomp. p/d                        
      = degradatie                        

  

 

 
 
 

 

 ► Waterpolo 30 november:  
 Beker   | HBW - BZ&PC (D) 15 - 17 
 Div. 1A | VZV - BZ&PC (H) 13 - 18 
 ► Zaalkorfbal 30 november:  
 2 I | Vriendenschaar - ONDO 15 - 24 
 2F | CKV Reeuwijk - Paal Centraal 20 - 11