Sportuitslagen 9/10 november

 ► Voetbal 9 november:  
 3A | Gouda - CVC Reeuwijk 2 - 3 
 4B | Alphense Boys - Rohda '76 3 - 1 
 4B | Bodegraven - Zevenhoven afgelast
 4C | Ammerstolse SV - WDS 0 - 3 
 ► Voetbal 10 november:  
 2D | ESTO - VVIJ 1 - 5 
 2D | PVCV - RVC '33 4 - 3 

•  09/11 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  09/11 | Gouda - CVC Reeuwijk  (met Onno Hungerink)
•  09/11 | Alphense Boys - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  09/11 | Bodegraven - Zevenhoven  (met André van Egdom)
•  09/11 | Ammerstolse SV - WDS  (met Koos de Groot)
•  10/11 | ESTO - IJVV  (met André van Egdom)

    TUSSENSTANDEN:                        
        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   TAVV 8 20     1   SCH '44 8 24    
2   Aarlanderveen 8 18       2   Alphense Boys 7 16    
3   Sporting Leiden 7 15       3   Zevenhoven 7 15    
4   Be Fair 8 14       4   Zwammerdam 8 14    
5   Alphia 8 13     5   Woerden 7 11    
6   CVC Reeuwijk • 8 12       6   Kamerik 8 10    
7   VVSB 7 10       7   Rohda '76 • 8 9    
8   Lugdunum 7 10       8   NSV '46 7 8    
9   Gouda 8 8       9   Bodegraven • 6 7    
10   Nieuwkoop 7 7       10   VEP 8 7    
11   FC Oudewater 8 7       11   Siveo '60 7 4    
12   VVC FC 8 7     12   Linschoten 7 4    
13   Blauw Zwart 8 5     13   Sportief 7 3    
14   Oegstgeest 8 3                  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                 2e KLASSE D (zon.)        
1   Floreant 8 24       1   ONA 8 21  
2   Bergambacht 8 19       2   Antibarbari 8 17    
3   Haastrecht 8 17       3   RVC '33 • 7 16    
4   GSV 8 13       4   Excelsior '20 8 13    
5   Moerkapelle 7 12       5   VVIJ 8 12    
6   BSC '68 6 11       6   VFC 8 12    
7   SPV '81 6 7       7   FC IJsselmonde 8 11    
8   Cabauw 7 5       8   Groeneweg 8 10    
9   Gouderak 5 4       9   DONK 8 10    
10   Stolwijk 6 4       10   PVCV 8 10    
11   WDS • 7 4       11   COAL 8 8    
12   Ammerstolse SV 7 4       12   ESTO • 8 7  
13   Moordrecht 7 3       13   Meeuwenplaat 7 6  
                14   XerxesDZB 8 3  
       Legenda:                        
       = periodekamp.                        
      = nacomp. p/d                        
      = degradatie                        

  

 

 
 
 

 

 ► Paardensport  8-10 november:  
 Indoor Bodegraven (Hippisch Centrum)  
 ► Waterpolo 2 november:  
 Div. 1A | Het Y - BZ&PC (D) 10 - 13 
 Div. 1A | Het Y - BZ&PC (H) 12 - 12 
 ► Volleybal 2 november:  
 Div. 3B I VollinGo 2 - VSTS (D) 2 - 3 
 Kl. 1G   | VV Utrecht 7 - VSTS (H) 0 - 4