Sportuitslagen 26/27 oktober

 ► Voetbal 26 oktober:  
 3A | Sporting Leiden - CVC Reeuwijk 8 - 1 
 4B | NSV '46 - Rohda '76 1 - 1 
 4B | Bodegraven - Kamerik 1 - 2 
 4C | Bergambacht - WDS  6 - 1 
 ► Voetbal 27 oktober:  
 2D | ESTO - VFC 3 - 1 
 2D | Antibarbari - RVC '33 0 - 2 

•  26/10 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  26/10 | Bodegraven - Kamerik  (met André van Egdom)
•  26/10 | NSV '46 - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  26/10 | Bergambacht - WDS  (met Koos de Groot)
•  27/10 | ESTO - VFC  (met André van Egdom)

    TUSSENSTANDEN:                        
        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Sporting Leiden 6 14       1   SCH '44 6 18    
2   TAVV 6 14       2   Alphense Boys 5 13    
3   Aarlanderveen 6 12       3   Zevenhoven 6 12    
4   VVSB 6 10       4   Woerden 6 10    
5   Alphia 6 9     5   Kamerik 6 10    
6   Lugdunum 6 9       6   Zwammerdam 6 8    
7   Be Fair 6 8       7   VEP 5 7    
8   Nieuwkoop 6 7       8   Rohda '76 • 6 6    
9   Gouda 6 7       9   NSV '46 5 5    
10   VVC FC 6 7       10   Bodegraven • 5 4    
11   CVC Reeuwijk • 6 6       11   Siveo '60 5 3    
12   Blauw Zwart 6 5     12   Sportief 6 3    
13   FC Oudewater 6 4     13   Linschoten 5 1    
14   Oegstgeest 6 3                  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                 2e KLASSE D (zon.)        
1   Floreant 6 18       1   ONA 6 15    
2   Bergambacht 6 13       2   RVC '33 • 5 13    
3   BSC '68 5 11       3   Antibarbari 6 13    
4   Haastrecht 6 11       4   DONK 6 10    
5   Moerkapelle 5 9       5   Excelsior '20 6 10    
6   SPV '81 5 7       6   VVIJ 6 9    
7   GSV 6 7       7   FC IJsselmonde 6 8    
8   Cabauw 6 5       8   Groeneweg 6 7    
9   Ammerstolse SV 4 4       9   ESTO • 6 7    
10   Gouderak 5 4       10   COAL 6 7    
11   Stolwijk 5 4       11   PVCV 6 6    
12   WDS • 5 1       12   VFC 6 6  
13   Moordrecht 4 0       13   Meeuwenplaat 5 3  
                14   XerxesDZB 6 2  
                             
       Legenda:                        
      = nacomp. p/d                        
      = degradatie                        

  

 

 
 
 

 

 ► Veldkorfbal 26 oktober:  
 2H | ACKC - Vriendenschaar  11 - 10 
 2 I | IJsselvogels - CKV Reeuwijk 13 - 19 
 ► Waterpolo 26 oktober:  
 Div. 1A | Waterp. Den Haag - BZ&PC (D) 7 - 14 
 Div 1A  | Livo -  BZ&PC (H) 4 - 16 
 ► Volleybal 25/26 oktober:  
 R1 beker I Kratos '08 - VSTS (H) 0 - 3  
 Kl. 1G | VSTS - GC De Vr. USV 4 (H) 4 - 0