Sportuitslagen voor 19/20 oktober

 ► Voetbal 19 oktober:  
 3A | CVC Reeuwijk - Alphia 3 - 1 
 4B | Rohda '76 - Sportief 6 - 1 
 4B | SCH '44 - Bodegraven 5 - 1 
 4C | WDS - Floreant  0 - 7 
 ► Voetbal 20 oktober:  
 2D | FC IJsselmonde - ESTO 4 - 3 
 2D | RVC '33 - DONK 3 - 1 

•  19/10 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  19/10 | CVC Reeuwijk - Alphia  (met André van Egdom)
•  19/10 | Rohda '76 - Sportief  (met Wijno Verweij)
•  19/10 | WDS - Floreant  (met Koos de Groot)
•  20/10 | RVC '33 - DONK  (met Piet Akerboom)

    TUSSENSTANDEN:                        
        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Sporting Leiden 5 11       1   SCH '44 5 15    
2   TAVV 5 11       2   Alphense Boys 4 10    
3   Aarlanderveen 5 11       3   Woerden 5 10    
4   Alphia 5 9       4   Zevenhoven 5 9    
5   VVSB 5 7     5   Zwammerdam 5 8    
6   Be Fair 5 7       6   VEP 4 7    
7   Gouda 5 7       7   Kamerik 5 7    
8   Lugdunum 5 7       8   Rohda '76 • 5 5    
9   CVC Reeuwijk • 5 6       9   NSV '46 4 4    
10   VVC FC 5 6       10   Bodegraven • 4 4    
11   Blauw Zwart 5 5       11   Siveo '60 5 3    
12   Nieuwkoop 5 4     12   Linschoten 4 1    
13   FC Oudewater 5 4     13   Sportief 5 0    
14   Oegstgeest 5 2                  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                 2e KLASSE D (zon.)        
1   Floreant 5 15       1   Antibarbari 5 13    
2   BSC '68 5 11       2   ONA 5 12    
3   Moerkapelle 4 10       3   RVC '33 • 4 10    
4   Bergambacht 5 8       4   Excelsior '20 5 9    
5   Haastrecht 5 8       5   FC IJsselmonde 5 8    
6   GSV 5 7       6   VVIJ 5 8    
7   Ammerstolse SV 3 4       7   Groeneweg 5 7    
8   SPV '81 4 4       8   DONK 5 7    
9   Cabauw 5 4       9   VFC 5 6    
10   Gouderak 4 3       10   COAL 5 4    
11   WDS • 4 1       11   ESTO • 5 4    
12   Stolwijk 4 1       12   Meeuwenplaat 4 3  
13   Moordrecht 3 0       13   PVCV 5 3  
                14   XerxesDZB 5 2  
                             
       Legenda:                        
      = nacomp. p/d                        
      = degradatie                        

  

 

 
 
 

 

 ► Veldkorfbal 19 oktober:  
 2H | Korbatjo - Vriendenschaar  12 - 15 
 2 I | CKV Reeuwijk - Tilburg gestaakt *
 ► Waterpolo 19 oktober:  
 R3 beker | Z&PC De Gouwe - BZ&PC (D) 13 - 15 
 Div 1A     | BZ&PC - Brandenburg (H) 14 - 12 
 ► Volleybal 19 oktober:  
 Div 3B | BS Thor 2 - VSTS (D) 1 - 3  
 Div 3B | ZVH - DVC (D) 3 - 1  
 KL 1G | VTC Woerden - VSTS (H)  18/10 1 - 3  

 * De wedstrijd CKV Reeuwijk - Tilburg werd bij 17-17 en nog 3 min. gestaakt door de scheidsrechter vanwege een blessure.