Sportuitslagen 7 september | Sportaanbod radio

 ► Voetbal 7 september:  
 C2/31 | Rohda '76 - Perkouw 5 - 1 
 C2/34 | WDS - Siveo '60 3 - 2 
 C2/43 | Bodegraven - Oosterheem 3 - 0 
 C2/44 | CVC Reeuwijk - Haastrecht  1 - 3 
 C1/18 | Benschop - ESTO 2 - 0 
 C1/25 | RVC '33 - Argon 3 - 7 
   

•  07/09 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  07/09 | CVC Reeuwijk - Haastrecht  (met André van Egdom)
•  07/09 | Rohda '76 - Perkouw  (met Wijno Verweij)
•  08/09 | Gouwestad Sport  (met André van Egdom)
 
TUSSENSTANDEN POULEFASE:      
         
POULE 18 (cat. 1):     POULE 25 (cat. 1):  
CSW 2    4   RCL 2    6
Montfoort SV '19 2    4   Argon 2    3
Benschop 2    3   DOSR 2    3
ESTO ●  2    0   RVC '33 ●  2    0
         
ESTO - CSW 2 - 6   RCL - RVC '33 3 - 2
Benschop - ESTO 2 - 0   RVC '33 - Argon 3 - 7
14/09: Montfoort SV '19 - ESTO 17.00 u   15/09: DOSR - RVC '33 14.00 u
         
POULE 32 (cat. 2):     POULE 34 (cat. 2):  
Rohda '76 ●  2    6   WDS ● 2    6
Be Fair 2    3   Aarlanderveen 2    6
Stolwijk 2    1   Siveo '60 2    0
Perkouw 2    0   Woubrugge 2    0
         
Be Fair - Rohda '76 3 - 4   Woubrugge - WDS 1 - 8
Rohda '76 - Perkouw 5 - 1   WDS - Siveo '60 3 - 2
14/09: Rohda '76 - Stolwijk 14.30 u   12/09: Aarlanderveen - WDS 19.30 u
         
POULE 43 (cat. 2):     POULE 44 (cat. 2):  
Bodegraven ●  2    6   Haastrecht 2    6
Hazerswoudse Boys 2    4   Bernardus 2    3
Oosterheem 2    1   VEP 2    1
Moerkapelle 2    0   CVC Reeuwijk ●  2    1
         
Moerkapelle - Bodegraven 0 - 2   VEP - CVC Reeuwijk 2 - 2
07/09: Bodegraven - Oosterheem 3 - 0   CVC Reeuwijk - Haastrecht 1 - 3
14/09: Hazersw. B. - Bodegraven 14.30 u   14/09: CVC Reeuwijk - Bernardus 14.30 u
         
Cat. 1: nrs. 1 en 2 naar volgende     Cat. 2: alleen poulewinnaar  
ronde     naar volgende ronde  
   

  

 ► Veldkorfbal 7 september:  
 2H | Vriendenschaar - ACKC           17 - 13 
 2I | CKV Reeuwijk - IJsselvogels 23 - 14 
        
 ► LimesRun 7 september:  
     Tolnasingel 1 Bodegraven               15.30 u