Gesprek van de Dag

24-06-2019 Bodegraven-Reeuwijk Vanaf zondagavond 23 juni 19:00 uur zendt RTVBodegraven ieder oneven uur het weer een nieuwe aflevering van het  programma 'Gesprek van de Dag' uit.
Gesprek van de Dag is een programma met actuele gasten en opmerkelijk nieuws uit onze gemeente Bodegraven-Reeuwijk.

 

In deze aflevering praat AnneMarie met, Elly de Vries van D66 en Reinoud Doeschot, over de locatie Elfhoeven, in Reeuwijk, een locatie die al vele jaren onderwerp van discussie was  in de voormalige gemeente Reeuwijk en sinds 2011 is in  Bodegraven-Reeuwijk. Eind mei 2019 is er een uiteindelijk beslissing in de gemeenteraad genomen, tot veler verbazing veranderde Groen Links van standpunt, waarom? Die vraag en nog veel meer over dit onderwerp in Gesprek van de Dag.

Het college van Burgemeester en Wethouders heeft een vlogcursus gevolgd, en Wethouder Robert Smits heeft de eer om zijn ervaringen met u als kijker te delen, beelden dwars onze gemeente heen, geven u een inkijkje in het leven in Bodegraven-Reeuwijk, en dat door de ogen van de Wethouder van o.a. cultuur, kijken dus vanaf zondagavond 19:00 uur.