Sportuitslagen 13/14 april

 ► Voetbal 13 april:  
 3A | DSVP - CVC Reeuwijk 3 - 1  
 4B | Rohda '76 - Linschoten 1 - 1  
 4B | WDS - Moordrecht 2 - 0  
 4BDe Rijnstreek - SPV '81 0 - 4  
 4B | Kamerik - Bodegraven 3 - 0  
 ► Voetbal 14 april:  
 4B | DOSR - ESTO 3 - 0  
 4B | ROAC - RVC '33 0 - 0  

•  13/04 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  13/04 | DSVP - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  13/04 | WDS - Moordrecht  (met Koos de Groot)
•  13/04 | Rohda '76 - Linschoten  (met Wijno Verweij)
•  14/04 | DOSR - ESTO  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 22 54     1   Gouda 22 56  
2   Be Fair 22 44       2   Kamerik 22 42    
3   Sporting Leiden 22 37       3   WDS • 22 40    
4   Lugdunum 22 37       4   VEP 22 39    
5   Nieuwkoop 22 34     5   Woerden 22 38    
6   VVSB 22 33     6   Siveo '60 22 35    
7   DSVP 22 32       7   Linschoten 22 33  
8   Alphia 22 29       8   Moerkapelle 22 29    
9   Blauw Zwart 22 27       9   Sportief 22 26    
10   CVC Reeuwijk • 22 26       10   Rohda '76 • 21 25    
11   Zwammerdam 22 22       11   Moordrecht 21 21    
12   DWO 22 20     12   Bodegraven • 22 20    
13   NSV '46 22 15     13   De Rijnstreek • 21 9    
14   BSC '68 22 13     14   SPV '81 21 7    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 22 46                  
2   ROAC 22 38                    
3   KDO 22 37                    
4   HVV 22 36                    
5   Teylingen 22 35                  
6   DOSR 22 35                    
7   Foreholte 22 35                    
8   Altior 22 31                    
9   RVC '33 • 22 31                    
10   Laakkwartier 22 25                    
11   ESTO • 22 24              Legenda:        
12   ONA 22 23              = periodekamp.        
13   Stompwijk '92 22 21           = nacomp. p/d        
14   GDA 22 7           = degradatie        

 

  

 ► Volleybal 13 april:  
 3e D. B | Velo - VSTS (D)              0 - 4  
 Pr.kl. D | Enervo - VSTS (H) * 2 - 3  
 Pr.kl. D | DVC - VV Utrecht 4 (D) *      3 - 1  
 * (VSTS H gedegr./DVC D kampioen)   
  ► Waterpolo 13 april:                  
 1B | BZ&PC - VZV (D)           10 - 8  
 2A | BZ&PC - Wiekslag (H)   19 - 7