Sportuitslagen 16/17 maart

 ► Voetbal 16 maart:  
 3ACVC Reeuwijk - DWO 4 - 4 
 4BBodegraven - Sportief 3 - 3 
 4BSPV '81 - Rohda '76 afgelast 
 4BLinschoten - WDS 3 - 0 
 4BDe Rijnstreek - Moordrecht afgelast 
 ► Voetbal 17 maart:  
 2C | ESTO - TAC '90 1 - 1 
 2C | RVC '33 - Altior 3 - 1 

•  16/03 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  16/03 | CVC Reeuwijk - DWO  (met André van Egdom)
•  16/03 | SPV '81 - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  16/03 | Linschoten - WDS  (met Koos de Groot)
•  17/03 | RVC '33 - Altior  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 19 45     1   Gouda 18 47  
2   Be Fair 19 35       2   Woerden 18 33    
3   VVSB 19 33     3   WDS • 17 32    
4   Nieuwkoop 18 31       4   VEP 18 32    
5   Sporting Leiden 19 31     5   Linschoten 19 32  
6   DSVP 19 29       6   Kamerik 18 30    
7   Lugdunum 19 28       7   Siveo '60 19 29    
8   Alphia 19 26       8   Moerkapelle 19 23    
9   Blauw Zwart 19 24       9   Moordrecht 18 20    
10   CVC Reeuwijk • 19 23       10   Sportief 19 20    
11   Zwammerdam 19 19       11   Rohda '76 • 16 18    
12   DWO 18 13     12   Bodegraven • 19 16    
13   NSV '46 19 12     13   De Rijnstreek • 16 9    
14   BSC '68 18 9     14   SPV '81 16 4    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 19 43                  
2   ROAC 18 32                    
3   Foreholte 19 31                    
4   KDO 19 30                    
5   HVV 19 30                    
6   DOSR 19 29                    
7   Teylingen 19 28                    
8   Altior 19 24                    
9   Laakkwartier 19 24                    
10   ONA 18 23                    
11   RVC '33 • 18 21              Legenda:        
12   ESTO • 19 20              = periodekamp.        
13   Stompwijk '92 18 20           = nacomp. p/d        
14   GDA 19 7           = degradatie        

 

  

 ► Zaalkorfbal 16 maart:  
 2G | CKV Reeuwijk - KIOS 22 - 22 
 3F | ACKC - Vriendenschaar 17 - 13 
   
 ► Waterpolo 16 maart:  
 1B | BZ&PC - WZC (D)         17 - 7 
 2A | BZ&PC * - De Linge/PCG (H)  11 - 8 
 * (BZ&PC kampioen!)       

 ► Volleybal 16 maart:  
 3e D. B | VSTS - ZVH (D) 3 - 2
 Pr.kl. D | VSTS - Switch 2 (H) 3 - 1
 Pr.kl. D | Zovoc 2 - DVC (D) 1 - 3
   
 ► Atletiek 16 maart:  
 Reeuwijkse Plassenloop / Surfplas Reeuwijkse Houtwal
 Start 1100m (11.15 u.); 2400m (11.30 u.); 5 km (12.00 u.) 
         10 km (13.00 u.); 15 km (13.30 u.)