Sportuitslagen 9/10 maart | Sportaanbod radio

 ► Voetbal 9 maart:  
 3ABSC '68 - CVC Reeuwijk 2 - 2 
 4BGouda - Bodegraven 3 - 0 
 4BRohda '76 - VEP gestaakt 
 4BWDS - SPV '81 gestaakt
 4BKamerik - De Rijnstreek gestaakt 
 ► Voetbal 10 maart:  
 2C | Altior - ESTO 3 - 1 
 2C | Laakkwartier - RVC '33 2 - 2 

•  09/03 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  09/03 | BSC '68 - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  09/03 | Rohda '76 - VEP  (met Wijno Verweij)
•  09/03 | Gouda - Bodegraven  (met Gerrit Schinkel)
•  10/03 | Laakkwartier - RVC '33  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 18 42     1   Gouda 17 44  
2   Be Fair 18 34       2   WDS • 16 32    
3   VVSB 18 30     3   Woerden 17 32    
4   Nieuwkoop 18 30       4   VEP 17 32    
5   Sporting Leiden 18 30     5   Siveo '60 18 29  
6   DSVP 18 29       6   Linschoten 18 29    
7   Lugdunum 18 27       7   Kamerik 17 27    
8   Alphia 18 25       8   Moerkapelle 18 22    
9   Blauw Zwart 18 23       9   Moordrecht 18 20    
10   CVC Reeuwijk • 18 22       10   Sportief 18 19    
11   Zwammerdam 18 18       11   Rohda '76 • 16 18    
12   DWO 17 12     12   Bodegraven • 18 15    
13   NSV '46 18 12     13   De Rijnstreek • 16 9    
14   BSC '68 17 8     14   SPV '81 16 4    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 18 42                  
2   Foreholte 18 31                    
3   ROAC 17 29                    
4   KDO 18 29                    
5   HVV 18 29                    
6   Teylingen 18 28                    
7   DOSR 18 26                    
8   Altior 18 24                    
9   Laakkwartier 18 24                    
10   ESTO • 18 19              Legenda:        
11   RVC '33 • 17 18              = periodekamp.        
12   ONA 17 17   -3         = nacomp. p/d        
13   Stompwijk '92 17 17           = degradatie        
14   GDA 18 7          -3 = in mindering        

 

  

 ► Zaalkorfbal 9 maart:  
 2G | IJsselvogels - CKV Reeuwijk 20 - 23 
 3F | Vriendenschaar - Tiel '72 11 - 14 
   
 ► Waterpolo 9 maart:  
 1B | OZ&PC - BZ&PC (D)         7 - 18 
 2A | Watervlo - BZ&PC (H)  14 - 12 
        

 

 ► Volleybal 9 maart:  
 Pr.kl. D | Limes - DVC (D) 1 - 3