Sportuitslagen 16/17 februari | Sportaanbod radio

 ► Voetbal 16 februari:  
 3A | CVC Reeuwijk - Lugdunum 4 - 0 
 4BMoerkapelle - Rohda '76 2 - 2 
 4BSiveo '60 - WDS 3 - 4 
 4B | Linschoten - Bodegraven 7 - 0 
   
 ► Voetbal 17 februari:  
 2C | ESTO - HVV 3 - 2 
 2C | RVC '33 - DOSR 1 - 2 

•  16/02 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  16/02 | CVC Reeuwijk - Lugdunum  (met André van Egdom)
•  16/02 | Moerkapelle - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  16/02 | Siveo '60 - WDS  (met Koos de Groot)
•  17/02 | RVC '33 - DOSR    (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 16 39     1   Gouda 15 38  
2   Be Fair 16 30       2   WDS • 13 26    
3   Sporting Leiden 16 27       3   VEP 15 26    
4   Lugdunum 16 26       4   Linschoten 16 26    
5   VVSB 16 25     5   Woerden 14 25    
6   Nieuwkoop 15 24       6   Siveo '60 15 25    
7   Alphia 15 23       7   Kamerik 15 23    
8   DSVP 15 22       8   Moerkapelle 16 19    
9   CVC Reeuwijk • 16 21       9   Sportief 15 18    
10   Blauw Zwart 16 20       10   Rohda '76 • 15 18    
11   Zwammerdam 15 12       11   Moordrecht 15 17    
12   DWO 14 9     12   Bodegraven • 16 15    
13   NSV '46 16 9     13   De Rijnstreek • 14 8    
14   BSC '68 14 7     14   SPV '81 14 3    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 16 38                  
2   ROAC 14 27                    
3   Teylingen 16 26                    
4   HVV 16 26                    
5   Foreholte 15 25                    
6   KDO 15 23                    
7   Laakkwartier 15 23                    
8   Altior 16 20                    
9   DOSR 16 20                    
10   ESTO • 16 19                    
11   ONA 14 18              Legenda:        
12   Stompwijk '92 15 14            = periodekamp.        
13   RVC '33 • 14 11           = nacomp. p/d        
14   GDA 16 7           = degradatie        

 

 

 ► Volleybal 16 februari:  
 Div. 3B | VSTS - NVC (D) 3 - 1 
 Pr.kl. D | VSTS - VCV 2 (H) 2 - 3 
 Pr.kl. D | DVC - Majella (D) 3 - 1 
   
 ► Zaalkorfbal 16 februari:  
 2G | CKV Reeuwijk - ADOS         24 - 18 
 3F | De Vinken - Vriendenschaar      11 - 15 

 

 ► Waterpolo 16 februari:  
 1B | BZ&PC - OZ&PC (D) 28 - 3