Radio Bodegraven

Sinds 15 oktober 1994 worden er door de Stichting lokale omroep Bodegraven radio-uitzendingen verzorgd.
Eerst onder de naam Studio15, en vanaf 1 september 2008 onder de naam Radio Bodegraven.
de uitzendingen zijn gericht op de bewoners van Bodegraven - Reeuwijk. Wekelijks bieden wij een veelsoortig aanbod aan programma’s.
 

Radio Bodegraven is te ontvangen op;

FM 107.8 in de lucht.
Ziggo: Analoog: FM 103.4
Ziggo: Digitaal: kanaal 917
Rekam – Caiway: FM 98.3
KPN, XS4ALL, NLE:  kanaal 1056
Solcon : kanaal  3165
Telfort: kanaal   1065 of  3165
Tele2 : zoeken op menu: Radio Bodegraven

 

Of via de volgende link http://icecast.streamone.net/IyAMII4Raocy 


Uitzending Gemist

U kunt door op deze link te kliken diverse uitzendingen terug beluisteren,


Programmering - Radio Bodegraven

De programmering
Hieronder wordt de hele weekprogrammering weergegeven.

Bekijk de programmering van:
zondag
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag

<
zondag
00:00 Non-Stop
08:00 Gewijde muziek (herhaling van donderdagavond)
Religieus programma
09:00 Kerkplein 15
-Religieuze muziek -Een kerkdienst uit een van de plaatselijke kerken. -Informatie over ontwikkelingen binnen en buiten de kerken. -De kerkelijke agenda; activiteiten,concerten,bijzondere kerkdiensten en kerkelijke acties
12:00 Peer stoft ze af (herhaling van maandagavond)
Peter van Herpen neemt elke maandagavond een selectie van zijn langspeelplaten mee naar de studio, om muziek uit de fifties, sixties, seventies en eighties met toepasselijke informatie aan u te laten horen.
13:00 Uitzending gemist Uit De Tijd Van Toen
In dit programma hoort u Folk, soms een oude blues, het Franse chanson, Nederlands-talig. Maar vooral muziek uit onze jeugd, en daarom ziet presentator Nico Domburg vooral de baby-boomers als zijn doelgroep. "Na dit uurtje luisteren bent u eventjes jonger dan gisteren".
Website: http://www.radioriverside.nl
14:00 Gouwestad sport
Sportprogramma met uitslagen en rechtstreekse verslagen van sportwedstrijden uit de regio Gouda. Ook met een goede muziekkeuze tussen de sport door. (doorgifte van Gouwestad)
17:00 Non-Stop
18:00 Carrousel
In dit programma Carrousel kunt u interviews beluisteren, afgewisseld met muziek. Er is ruimte voor een veelheid aan onderwerpen zoals ontwikkelingen in de sport, cultuur, politiek en maatschappelijke zaken.
19:00 Gast van de week (herhaling van maandagavond)
De gasten worden gedurende een uur geinterviewd over hun jeugd, hun passie en de toekomst. De gasten nemen zelf muziek mee en lichten hun keuze toe. Presentatie door afwisselend: Bert Verver, Julius Rijpkema, Leo Dijkmans en Anneke Bekker.
20:00 Crossroads
Countryprogramma, gepresenteerd door Kees de Haan.
Website: http://www.crossroadsmusic.nl/
Email: info@crossroadsmusic.nl
22:00 Uit De Tijd Van Toen
In dit programma hoort u Folk, soms een oude blues, het Franse chanson, Nederlands-talig. Maar vooral muziek uit onze jeugd, en daarom ziet presentator Nico Domburg vooral de baby-boomers als zijn doelgroep. "Na dit uurtje luisteren bent u eventjes jonger dan gisteren".
Website: http://www.radioriverside.nl
23:00 Non-Stop


maandag
00:00 Non-Stop
19:00 Peer stoft ze af.
Peter van Herpen neemt elke maandagavond een selectie van zijn langspeelplaten mee naar de studio, om muziek uit de fifties, sixties, seventies en eighties met toepasselijke informatie aan u te laten horen.
20:00 Uitzending gemist Gast van de week
De gasten worden gedurende een uur geinterviewd over hun jeugd, hun passie en de toekomst. De gasten nemen zelf muziek mee en lichten hun keuze toe. Wordt gepresenteerd door afwisselend: Bert Verver, Julius Rijpkema, Leo Dijkmans, Anneke Bekker en Cees Romeijn.
21:00 Uitzending gemist Carrousel
In dit programma Carrousel kunt u interviews beluisteren, afgewisseld met muziek. Er is ruimte voor een veelheid aan onderwerpen zoals ontwikkelingen in de sport, cultuur, politiek en maatschappelijke zaken.
22:00 Non-stop


dinsdag
00:00 Non-Stop
19:00 Uitzending gemist Bas On Air
Een lekker begin van je avond wordt verzorgd door Bas van Zetten. Samen met nieuws en hits zorgt hij voor de perfecte cooling-down na een dag werken.
Website: http://www.basonair.nl
20:00 Uitzending gemist De Muziek Experts
De Muziek Experts is een satirisch programma van Piet de Rooij en Bas van Zetten waarin de wat onbekendere muziek aan bod komt. Naast de vaste rubriek Taalvoudje Bedankt bevat het programma twee columns over plaatselijke en landelijke gebeurtenissen die in dit radio-uur verweven zitten.
Website: http://www.basonair.nl
21:00 Non-Stop
22:00 Gast van de week (Herhaling van maandagavond)
De gasten worden gedurende een uur geinterviewd over hun jeugd, hun passie en de toekomst. De gasten nemen zelf muziek mee en lichten hun keuze toe. Presentatie door afwisselend: Bert Verver, Julius Rijpkema, Leo Dijkmans en Anneke Bekker.
23:00 Non-Stop


woensdag
00:00 Non-Stop
19:00 Carrousel
In dit programma Carrousel kunt u interviews beluisteren, afgewisseld met muziek. Er is ruimte voor een veelheid aan onderwerpen zoals ontwikkelingen in de sport, cultuur, politiek en maatschappelijke zaken.
20:00 Diverse Uitzendingen
Op dit tijdstip hoort u de maandelijkse uitzending van de Raadsvergadering, of een herhaling van het Politiek Café, of Non-Stop Muziek.
22:00 Rock Radio
De lekkerste Rock muziek, samenstelling Kees Muilwijk.
23:00 Non-Stop


donderdag
00:00 Non-Stop
19:00 Nonstop Gospel
20:00 Uitzending gemist Gewijde muziek
Regilieuze muziek, met stof tot nadenken.
21:00 Uitzending gemist Contactbanden.
verzoekprogramma met religieuze muziek.
Website: http://pge.nu/index.php/activiteiten/contactbanden
Email: contactbanden@rtvbodegraven.nl
22:00 Uitzending gemist Gospel World / Christian Music
Een programma waarin met name het accent ligt op de hedendaagse Christelijke muziek zoals Gospels, songs of Worship, reli popmuziek enz. Het programma krijgt daardoor ook een enigszins internationaal karakter zodat er ook plaats is voor Christelijke muziek van buiten onze landsgrenzen.
23:00 Toetsen en Snaren
Nonstop instrumentale muziek


vrijdag
00:00 Non-Stop
19:00 Uitzending gemist The Basement
Tussen 19 en 21 uur hoor je alle nummers die niet op de radio komen. Dat betekent een grote variatie aan genres en verborgen schatten. Een goeie vibe is het uitgangspunt op de vrijdagavond. Sara zit achter de knoppen en praat alles aan elkaar, Tara voorziet de show van commentaar.
21:00 Uitzending gemist The Backyard
Vanaf 21 tot 22 uur neemt Tara je mee in de wereld van de Hiphop. Van de nieuwste nummers tot klassiekers uit de 90s en 00s, van New York tot Atlanta en London tot Amsterdam: Je kunt van alles verwachten bij The Backyard. Tara en Sara zijn dé warming-up voor het weekend voor je!
22:00 Non-stop


zaterdag
00:00 Non-Stop
09:00 Uitzending gemist De Blik
Kees en Petra blikken samen met u nog eens terug op de afgelopen week. Een vast onderdeel is het Sportitem waarin André van Egdom terug- en vooruitblikt wat betreft de plaatselijke sportprestaties. Samenstelling en presentatie Kees en Petra Muilwijk.
11:00 De Muziek Experts
De Muziek Experts is een satirisch programma door Piet de Rooij en Bas van Zetten waarin de wat onbekendere muziek aan bod komt. Naast de vaste rubriek Taalvoudje Bedankt bevat het programma twee columns overplaatselijke en landelijke gebeurtenissen die in dit radio-uur verweven zitten. (Herhaling van dinsdag) Dit is de herhaling van de dinsdag ervoor.
Website: http://www.basonair.nl
12:00 De Muziekfabriek
Laat je door de muziek verassen. Presentatie: Ron van der Steen
Website: http://www.ronvandesteen.nl
13:00 Weekeind-Lift
Erwin Holthuijsen neemt je mee het weekend in met de lekkerste muziek uit de jaren tachtig.
Website:
Email: weekend-lift@rtvbodegraven.nl
14:00 Sport Op Zaterdag
In samenwerking met Gouwestad Radio kunt u alle plaatselijke sport live volgen vanaf de velden met uitslagen en standen vanuit de studio. Veel voetbalwedstrijden worden live verslagen door onze enthousiaste verslaggevers. De goede muziek tussendoor is ook een blijvertje.
17:00 Non-Stop
20:00 Uitzending gemist Radio Active
Informerend jongerenprogramma tussen 20 en 22 uur, afgewisseld met muziek. Verzoekjes kan je live aanvragen via 0172-610220. Jorin en Niels presenteren het jongerenprogramma voor de zaterdagavond. Meepraten met de show kan via facebook.com/radioactivenl of via #radioactivenl op Twitter.
Email: zaterdag@rtvbodegraven.nl
22:00 Non-stop