Sportuitslagen 9/10 februari

 ► Voetbal 9 februari:  
 3A | Nieuwkoop - CVC Reeuwijk 1 - 1 
 4BRohda '76 - Kamerik 0 - 3 
 4BWDS - De Rijnstreek 2 - 1 
 4B | Bodegraven - Woerden  1 - 2 
   
 ► Voetbal 10 februari:  
 2C | GDA - ESTO   live op radio! 1 - 2 
 2C | KDO - RVC '33 3 - 3 

•  09/02 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  09/02 | Nieuwkoop - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  09/02 | Rohda '76 - Kamerik  (met Wijno Verweij)
•  09/02 | WDS - De Rijnstreek  (met Koos de Groot)
•  10/02 | GDA - ESTO  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 15 38   n   1   Gouda 14 35   n
2   Be Fair 15 30       2   Woerden 13 25    
3   Lugdunum 15 26       3   Siveo '60 14 25    
4   Nieuwkoop 14 24       4   WDS • 12 23    
5   Sporting Leiden 15 24     5   VEP 14 23    
6   VVSB 15 22       6   Kamerik 14 23    
7   DSVP 14 21       7   Linschoten 15 23    
8   Alphia 14 20       8   Moerkapelle 15 18    
9   Blauw Zwart 15 19       9   Rohda '76 • 14 17    
10   CVC Reeuwijk • 15 18       10   Sportief 14 15    
11   Zwammerdam 14 11       11   Bodegraven • 15 15    
12   DWO 13 9   n    12   Moordrecht 14 14    
13   BSC '68 13 7   n   13   De Rijnstreek • 13 8    
14   NSV '46 15 6   n   14   SPV '81 13 3    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 15 37   n                
2   ROAC 13 26                    
3   HVV 15 26                    
4   Foreholte 14 25                    
5   Teylingen 15 25                    
6   KDO 14 22                    
7   Laakkwartier 14 20                    
8   Altior 15 20                    
9   DOSR 15 17                    
10   ESTO • 15 16                    
11   ONA 13 15              Legenda:        
12   Stompwijk '92 14 14   n         n = periodekamp.      
13   RVC '33 • 13 11   n         n = nacomp. p/d        
14   GDA 15 4   n         n = degradatie        

 

 

 ► Volleybal 9 februari:  
 Div. 3B | Vives - VSTS (D)  2 - 3 
 Pr.kl. D | VollinGo - VSTS (H)

 4 - 0 

 Pr.kl. D | Majella - DVC (D)      1 - 3 
   
 ► Zaalkorfbal 9 februari:  
 2G | Atlantis - CKV Reeuwijk         12 - 18 
 3F | Dubbel Zes - Vriendenschaar       14 - 16 

 

 ► Waterpolo 9 februari:  
 1B | VZV - BZ&PC (D) 10 - 5
 2A | De Kempvis - BZ&PC (H) 12 - 18