Sportuitslagen 13/14 oktober

 ► Voetbal 13 oktober:  
 3ACVC Reeuwijk - Zwammerdam 2 - 2
 4BWDS - Rohda '76 1 - 1
 4B | Woerden - De Rijnstreek 4 - 0
 4B | Bodegraven - SPV '81 1 - 4
         
 ► Voetbal 14 oktober:  
 2C | ESTO - RVC '33 1 - 2
       

•  13/10 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  13/10 | CVC Reeuwijk - Zwammerdam  (met André van Egdom)
•  13/10 | WDS - Rohda '76  (met Koos de Groot)
•  14/10 | ESTO - RVC '33  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)    
1   Van Nispen 4 10       1   Gouda 4 9
2   Nieuwkoop 4 9       2   Woerden 4 8
3   Lugdunum 4 9       3   WDS • 4 8
4   Sporting Leiden 4 8       4   Rohda '76 • 4 7
5   Alphia 3 7       5   Moerkapelle 4 7
6   Be Fair 4 6       6   VEP 4 6
7   VVSB 4 5       7   Moordrecht 3 5
8   DSVP 4 5       8   Siveo '60 4 5
9   CVC Reeuwijk • 4 4       9   Sportief 4 4
10   Zwammerdam 4 4       10   Bodegraven • 4 4
11   DWO 4 4       11   SPV '81 3 3
12   Blauw Zwart 4 3   n   12   Linschoten 4 3
13   BSC '68 3 0   n   13   De Rijnstreek • 4 3
14   NSV '46 4 0   n   14   Kamerik 4 0
                         
      2e KLASSE C (zon.)                    
1   Foreholte 4 10                
2   HVV 4 10                
3   TAC '90 4 8                
4   ROAC 4 8                
5   ONA 4 7                
6   Teylingen 4 6                
7   Laakkwartier 4 5                
8   KDO 3 4                
9   RVC '33 • 3 3                
10   Altior 4 3                
11   GDA 4 3                
12   ESTO • 4 3   n          Legenda:    
13   DOSR 4 3   n         n = nacomp. p/d    
14   Stompwijk '92 4 1   n         n = degradatie    

 

 ► Korfbal 13 oktober:  
 2H | OZC - Vriendenschaar 13 - 18 
 2H | CKV Reeuwijk - Erasmus 14 - 10 
   
 ► Waterpolo 13 oktober:   
1B | Swol 1894 - BZ&PC (D) 8 - 11 
2A | BZ&PC - De Kempvis (H)      22 - 7   

► Volleybal 13 oktober:  
Div. 3B  | VSTS - FS/VCV (D) 3 - 2
Pr.kl. D  | Timios - VSTS (H)     12/10 3 - 1
Pr.kl. D  | DVC - Vives 2 (D) 3 - 1
     
► Hockey 14 oktober:  
Kl 4   | HCRB - HMC de Kikkers (D) 11.00 u
r.Kl 4 | HCRB - MHV Evergreen 2 (H) 14.30 u