Sportuitslagen 6/7 oktober

 ► Voetbal 6 oktober:  
 3ANSV '46 - CVC Reeuwijk 2 - 4
 4BRohda '76 - Gouda 1 - 2
 4B | De Rijnstreek - Sportief 3 - 2
 4B | Moerkapelle - Bodegraven 3 - 0
 4B | VEP - WDS 1 - 1
 ► Voetbal 7 oktober:  
 2C | ROAC - ESTO 3 - 0
 2CRVC '33 - HVV 0 - 3

•  06/10 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  06/10 | NSV '46 - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  06/10 | Rohda '76 - Gouda  (met Gerrit Schinkel)
•  06/10 | VEP - WDS  (met Koos de Groot)
•  06/10 | Moerkapelle - Bodegraven  (met Theo Klomp)
•  07/10 | RVC '33 - HVV  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)    
1   Nieuwkoop 3 9       1   WDS • 3 7
2   Lugdunum 3 9       2   Rohda '76 • 3 6
3   Van Nispen 3 7       3   Gouda 3 6
4   Alphia 3 7       4   Moerkapelle 3 6
5   Be Fair 3 5       5   VEP 3 5
6   Sporting Leiden 3 5       6   Woerden 3 5
7   VVSB 3 4       7   Moordrecht 2 4
8   DSVP 3 4       8   Bodegraven • 3 4
9   CVC Reeuwijk • 3 3       9   Siveo '60 3 4
10   Zwammerdam 3 3       10   Sportief 3 3
11   DWO 3 3       11   De Rijnstreek • 3 3
12   NSV '46 3 0   n   12   Linschoten 3 2
13   BSC '68 3 0   n   13   SPV '81 2 0
14   Blauw Zwart 3 0   n   14   Kamerik 3 0
                         
      2e KLASSE C (zon.)                    
1   HVV 3 9                
2   Foreholte 3 9                
3   ROAC 3 7                
4   ONA 3 6                
5   Teylingen 3 5                
6   TAC '90 3 5                
7   KDO 2 4                
8   Laakkwartier 3 4                
9   DOSR 3 3                
10   ESTO • 3 3                
11   Stompwijk '92 3 1                
12   RVC '33 • 2 0   n          Legenda:    
13   Altior 3 0   n         n = nacomp. p/d    
14   GDA 3 0   n         n = degradatie    

 

 ► Korfbal 6 oktober:  
 2H | Vriendenschaar - Twist 15 - 21 
 2H | CKV Reeuwijk - KOAG 8 - 17 
   
 ► Waterpolo 6 oktober:   
2A | De Treffers - BZ&PC (H) 8 - 17 
1B | HZPC/Avéna - BZ&PC (D)      6 - 12 

► Volleybal 6 oktober:  
Div. 3B  | VSTS - BS Thor 2 (D) 1 - 3
Pr.kl. D  | VSTS - Taurus 3 (H) 2 - 3
Pr.kl. D  | VollinGo 2 - DVC (D) 3 - 1
► Najaarstriatlon TTB 7 oktober:  
Fort Wierickerschans 09.00 u
► Hockey 7 oktober:  
Kl 4   | MHC Uitgeest - HCRB (D) 5 - 0
r.Kl 4 | Victoria 10 - HCRB (H) 3 - 2