Voetbaluitslagen 26/27 mei

 ► 26 mei:  
 2C | CVC Reeuwijk - DoCoS 1 - 2
 3A | Be Fair - WDS 4 - 1
 4C I Rohda '76 - Moerkapelle 5 - 1
 4C I Floreant - Rijnstreek 2 - 0
   
 ► 27 mei:  
 3C | DONK - Bodegraven 6 - 2
 3C | ESTO - ASW 7 - 0

•  26/05 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  26/05 | CVC Reeuwijk - DoCoS (met André van Egdom)
•  26/05 | Be Fair - WDS (met Koos de Groot)
•  27/05 | DONK - Bodegraven (met Piet Akerboom) 
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat.)        
1   Die Haghe 26 53   kamp. 1   Soccer Boys 26 67   kamp.
2   Valken '68 26 49   na.c.   2   Van Nispen 26 48   na.c.
3   UVS 26 49   na.c.   3   DWO 26 45   na.c.
4   Honselersdijk 26 46   na.c.   4   FC Oudewater 26 44   na.c.
5   Voorschoten '97 26 43       5   Kagia 26 38    
6   HVC '10 26 42       6   BSC '68 26 37    
7   SVC '08 26 38       7   Be Fair 26 37    
8   DoCoS 26 33       8   Blauw Zwart 26 32    
9   DSO 26 33       9   Zwammerdam 26 31    
10   RCL 26 32       10   Leiden 26 31    
11   TAVV 26 29       11   DSVP 26 31    
12   Lugdunum 26 29   herk.   12   Koudekerk 26 30   herk.
13   CVC Reeuwijk • 26 14   herk.   13   LSVV '70 26 26   herk.
14   Nieuwkoop 26 12   degr.   14   WDS • (gedegr.) 26 15   degr.
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 26 61   kamp.              
2   Aarlanderveen 26 58   na.c.                
3   Siveo '60 26 54   na.c.                
4   Floreant 26 52   na.c.                
5   Rohda '76 • 26 48                    
6   Woerden 26 46                    
7   Kamerik 26 35                    
8   Linschoten 26 34                    
9   Woubrugge 26 30                    
10   Sportief 26 28                    
11   Zevenhoven 26 27                    
12   SPV '81 26 18                    
13   Moerkapelle 26 16                    
14   Rijnstreek • 26 14                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon.)         
1   Unitas 24 62   kamp. 1   ESTO • 26 66   kamp.
2   Hoogland 24 50   na.c.   2   Hillegersberg 26 57   na.c.
3   Nieuwerkerk 24 43   na.c.   3   DONK 26 56   na.c.
4   VOC 24 39   na.c.   4   AGE-GGK 26 50    
5   Den Hoorn 24 38       5   Haastrecht 26 49    
6   Olympia 24 37       6   Zoetermeer 26 48    
7   BMT 24 36       7   Blijdorp 26 48   na.c.
8   VELO 24 33       8   Stolwijk 26 35    
9   Poortugaal 24 28       9   NOCKralingen 26 30    
10   Spartaan '20 24 26       10   Cabauw 26 28    
11   Boshuizen 24 26       11   HOV/DJSCR 26 20    
12   RVC '33 • 24 22   herk.   12   Bodegraven • 26 18    
13   Delft 24 6   herk.   13   ASW 26 12    
                14   Gouderak 26 6   degr.

 

1e ronde nacompetitie:
02/06: CVC Reeuwijk - LYRA
03/06: RVC '33 - GDA