Voetbaluitslagen 19/20 mei

 ► 19 mei:  
 2C | Nieuwkoop - CVC Reeuwijk 1 - 2
 3A | WDS - Koudekerk 2 - 4
 4C I NSV '46 - Rohda '76 3 - 0
 4C I Rijnstreek - SPV '81 3 - 3
 ► 20 mei:  
 1B | Spartaan '20 - RVC '33 1 - 2
 3C | Bodegraven - Gouderak 1 - 2
 3C | Cabauw - ESTO * (kamp.) 0 - 2

•  19/05 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  19/05 | Nieuwkoop - CVC Reeuwijk (met André van Egdom)
•  19/05 | WDS - Koudekerk (met Koos de Groot)
•  19/05 | NSV '46 - Rohda '76 (met Wijno Verweij) 
•  20/05 | Cabauw - ESTO (met Nico Dullaart) 
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat.)        
1   Die Haghe 25 50   per. 2   1   Soccer Boys 25 64   kamp.
2   Valken '68 25 48       2   Van Nispen 25 45   per. 2
3   UVS 25 46       3   FC Oudewater 25 44    
4   Honselersdijk 25 43       4   DWO 25 42    
5   HVC '10 25 42       5   BSC '68 25 37    
6   Voorschoten '97 25 40       6   Kagia 25 35    
7   SVC '08 25 37       7   Be Fair 25 34    
8   DSO 25 33       8   Blauw Zwart 25 32    
9   RCL 25 32       9   DSVP 25 31    
10   DoCoS 25 30       10   Koudekerk 25 30    
11   Lugdunum 25 29   per. 1   11   Zwammerdam 25 28    
12   TAVV 25 26     12   Leiden 25 28  
13   CVC Reeuwijk • 25 14     13   LSVV '70 25 26  
14   Nieuwkoop 25 12     14   WDS • (gedegr.) 25 15  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 25 58   per. 1                
2   Aarlanderveen 25 58   per. 2                
3   Siveo '60 25 51   per. 3                
4   Floreant 25 49                    
5   Rohda '76 • 25 45                    
6   Woerden 25 43                    
7   Linschoten 25 34                    
8   Kamerik 25 32                    
9   Woubrugge 25 30                    
10   Zevenhoven 25 27                    
11   Sportief 25 25                    
12   SPV '81 25 18                    
13   Moerkapelle 25 16                    
14   Rijnstreek • 25 14                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon.)         
1   Unitas 23 62   kamp. 1   ESTO • 25 63   kamp.
2   Hoogland 23 47       2   Hillegersberg 25 57   per. 2
3   Nieuwerkerk 23 40       3   DONK 25 53    
4   Olympia 23 37       4   AGE-GGK 25 50    
5   VOC 23 36       5   Haastrecht 25 46    
6   Den Hoorn 23 35       6   Zoetermeer 25 45    
7   VELO 23 33       7   Blijdorp 25 45    
8   BMT 23 33       8   Stolwijk 25 35    
9   Spartaan '20 23 26       9   NOCKralingen 25 30    
10   Boshuizen 23 26       10   Cabauw 25 25    
11   Poortugaal 23 25       11   Bodegraven • 25 18    
12   RVC '33 • 24 22     12   HOV/DJSCR 25 17    
13   Delft 23 6     13   ASW 25 12    
                14   Gouderak 25 6