Voetbaluitslagen 12/13 mei

 ► 12 mei:  
 2C | TAVV - CVC Reeuwijk 4 - 0
 3A | LSVV '70 - WDS (* gedegr.) 7 - 1
 4C I Rohda '76 - Woubrugge 1 - 3
 4C I Kamerik - Rijnstreek 7 - 3
 ► 13 mei:  
 1B | RVC '33 - VELO 2 - 3
 3C | Hillegersberg - Bodegraven 6 - 0
 3C | ESTO - Stolwijk 6 - 0

•  12/05 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  12/05 | TAVV - CVC Reeuwijk (met André van Egdom)
•  12/05 | LSVV '70 - WDS (met Koos de Groot)
•  12/05 | Rohda '76 - Woubrugge (met Wijno Verweij) 
•  13/05 | ESTO - Stolwijk (met André van Egdom)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat.)        
1   Die Haghe 24 49   per. 2   1   Soccer Boys 24 64   kamp.
2   Valken '68 24 45       2   FC Oudewater 24 44    
3   UVS 24 45       3   Van Nispen 24 42   per. 2
4   Honselersdijk 24 40       4   DWO 24 42    
5   HVC '10 24 39       5   BSC '68 24 34    
6   Voorschoten '97 24 37       6   Be Fair 24 34    
7   SVC '08 24 36       7   Kagia 24 32    
8   DSO 24 33       8   Blauw Zwart 24 29    
9   RCL 24 31       9   Zwammerdam 24 28    
10   DoCoS 24 30       10   DSVP 24 28    
11   Lugdunum 24 29   per. 1   11   Koudekerk 24 27    
12   TAVV 24 26     12   LSVV '70 24 26  
13   Nieuwkoop 24 12     13   Leiden 24 25  
14   CVC Reeuwijk • 24 11     14   WDS • (gedegr.) 24 15  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 24 55   per. 1                
2   Aarlanderveen 24 55   per. 2                
3   Siveo '60 24 48                    
4   Floreant 24 46                    
5   Rohda '76 • 24 45                    
6   Woerden 24 43                    
7   Linschoten 24 34                    
8   Kamerik 24 31                    
9   Woubrugge 24 29                    
10   Zevenhoven 24 27                    
11   Sportief 24 25                    
12   SPV '81 24 17                    
13   Moerkapelle 24 13                    
14   Rijnstreek • 24 13                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon.)         
1   Unitas 22 59   kamp. 1   ESTO • 24 60   per. 1
2   Hoogland 22 47       2   Hillegersberg 24 54   per. 2
3   Nieuwerkerk 22 37       3   AGE-GGK 24 50    
4   VOC 22 36       4   DONK 24 50    
5   Olympia 22 36       5   Haastrecht 24 46    
6   Den Hoorn 22 32       6   Blijdorp 24 42    
7   BMT 22 32       7   Zoetermeer 24 42    
8   VELO 22 30       8   Stolwijk 24 35    
9   Spartaan '20 22 26       9   NOCKralingen 24 27    
10   Boshuizen 23 26       10   Cabauw 24 25    
11   Poortugaal 22 25       11   Bodegraven • 24 18    
12   RVC '33 • 23 19     12   HOV/DJSCR 24 17    
13   Delft 22 6     13   ASW 24 12    
                14   Gouderak 24 3