Voetbaluitslagen 14/15 april

 ► 14 april:  
 2C | CVC Reeuwijk - HVC '10 2 - 2
 3A | WDS - DSVP 2 - 4
 4C | Rohda '76 - Rijnstreek 8 - 0
   
 ► 15 april:  
 1B | RVC '33 - FC Boshuizen 3 - 2
 3C | Cabauw - Bodegraven 4 - 2
 3C | ESTO - NOC Kralingen 2 - 2

•  14/04 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  14/04 | CVC Reeuwijk - HVC '10  (met André van Egdom)
•  14/04 | WDS - DSVP  (met Koos de Groot)
•  14/04 | Rohda '76 - Rijnstreek  (met Wijno Verweij)
•  15/04 | RVC '33 - FC Boshuizen  (met André van Egdom)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat.)        
1   Die Haghe 22 45       1   Soccer Boys 21 57   kamp.
2   Valken '68 22 42       2   DWO 21 40    
3   UVS 22 41       3   Van Nispen 20 38    
4   Honselersdijk 22 37       4   FC Oudewater 20 37    
5   HVC '10 21 35       5   BSC '68 21 33    
6   SVC '08 22 33       6   Be Fair 22 30    
7   Voorschoten '97 22 33       7   Kagia 21 27    
8   DSO 22 30       8   Blauw Zwart 22 26    
9   RCL 22 30       9   DSVP 21 24    
10   Lugdunum 22 29   per. 1   10   LSVV '70 20 23    
11   DoCoS 21 27       11   Koudekerk 20 22    
12   TAVV 22 22     12   Zwammerdam 21 21  
13   CVC Reeuwijk • 22 11     13   Leiden 21 18  
14   Nieuwkoop 22 8     14   WDS • 21 15  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 22 51   per. 1                
2   Rohda '76 • 22 45                    
3   Aarlanderveen 19 43                    
4   Siveo '60 21 42                    
5   Floreant 21 40                    
6   Woerden 22 39                    
7   Linschoten 22 31                    
8   Kamerik 20 27                    
9   Woubrugge 22 25                    
10   Zevenhoven 21 23                    
11   Sportief 19 15                    
12   Rijnstreek • 20 13                    
13   Moerkapelle 21 13                    
14   SPV '81 20 12                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon.)         
1   Unitas 19 50   per. 1   1   ESTO • 21 51   per. 1
2   Hoogland 17 38       2   AGE-GGK 21 49    
3   Olympia 20 33       3   DONK 22 47    
4   Den Hoorn 21 32       4   Hillegersberg 19 43    
5   Nieuwerkerk 19 31       5   Haastrecht 22 42    
6   VOC 19 30       6   Blijdorp 22 38    
7   VELO 19 26       7   Zoetermeer 20 35    
8   BMT 19 26       8   Stolwijk 20 29    
9   Spartaan '20 20 26       9   NOCKralingen 20 21    
10   Poortugaal 20 22       10   Cabauw 20 17    
11   Boshuizen 18 19       11   Bodegraven • 21 17    
12   RVC '33 • 21 16     12   HOV/DJSCR 21 16    
13   Delft 18 6     13   ASW 21 10    
                14   Gouderak 20 3