Voetbaluitslagen 3/4 februari

 ► 3 februari:  
 2C | CVC Reeuwijk - RCL 1 - 1
 3A | WDS - Leiden 0 - 0
 4C | Rohda '76 - Aarlanderveen 0 - 3
 4C | Zevenhoven - Rijnstreek 1 - 0
 ► 4 februari:  
 1B | VOC - RVC '33 3 - 2
 3C | Zoetermeer - ESTO 0 - 2
 3C | Bodegraven - HOV/DJSCR 1 - 0

•  03/02 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  03/02 | CVC Reeuwijk - RCL  (met André van Egdom)
•  03/02 | WDS - Leiden  (met Koos de Groot)
•  03/02 | Rohda '76 - Aarlanderveen  (met Wijno Verweij)
•  04/02 | VOC - RVC '33  (met André van Egdom)
•  04/02 | Bodegraven - HOV/DJSCR  (met Gerrit Schinkel)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Die Haghe 14 37       1   Soccer Boys 14 36   per. 1
2   Lugdunum 14 24   per. 1   2   Be Fair 13 27    
3   Valken '68 13 23       3   BSC '68 14 25    
4   TAVV 14 22       4   DWO 14 24    
5   SVC '08 14 21       5   FC Oudewater 13 21    
6   Honselersdijk 14 21       6   Van Nispen 11 20    
7   UVS 14 21       7   Kagia 14 18    
8   HVC '10 13 19       8   Blauw-Zwart 14 17    
9   DSO 13 17       9   Zwammerdam 14 15    
10   Voorschoten '97 13 16       10   DSVP 14 15    
11   DoCoS 13 15       11   Koudekerk 13 14    
12   RCL 13 14     12   LSVV '70 12 13  
13   Nieuwkoop 14 6     13   WDS • 13 10  
14   CVC Reeuwijk • 14 6     14   Leiden 13 8  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 14 30   per. 1                
2   Aarlanderveen 13 28                    
3   Rohda '76 • 14 26                    
4   Woerden 14 26                    
5   Siveo '60 14 26                    
6   Floreant 13 25                    
7   Kamerik 13 19                    
8   Zevenhoven 13 17                    
9   Woubrugge 14 17                    
10   Linschoten 14 16                    
11   Rijnstreek • 13 12                    
12   Sportief 12 10                    
13   SPV '81 13 10                    
14   Moerkapelle 14 9                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)         
1   Unitas 11 28   per. 1   1   ESTO • 13 32   per. 1
2   Olympia 12 20       2   Haastrecht 13 28    
3   Boshuizen 11 19       3   DONK 13 28    
4   VOC 12 19       4   AGE-GGK 12 25    
5   Hoogland 9 17       5   Blijdorp 13 23    
6   VELO 11 17       6   Zoetermeer 13 23    
7   Spartaan '20 12 17       7   Hillegersberg 10 22    
8   Nieuwerkerk 12 17       8   Stolwijk 12 19    
9   Den Hoorn 12 16       9   NOCKralingen 12 16    
10   BMT 12 16       10   Bodegraven • 12 14    
11   Poortugaal 12 12       11   HOV/DJSCR 13 12    
12   RVC '33 • 13 10     12   Cabauw 12 7    
13   Delft 11 5     13   ASW 13 4    
                14   Gouderak 13 0