Voetbaluitslagen 27/28 januari

 ► 27 januari:  
 2C | HVC '10 - CVC Reeuwijk 5 - 0
 3A | DSVP - WDS 1 - 0
 4C | Rijnstreek - Rohda '76 2 - 3
   
 ► 28 januari:  
 1B | Boshuizen - RVC '33 4 - 0
 3C | NOC Kralingen - ESTO 0 - 2
 3C | Bodegraven - Cabauw 3 - 2

•  27/01 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  27/01 | HVC '10 - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  27/01 | DSVP - WDS  (met Koos de Groot)
•  27/01 | Rijnstreek - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  28/01 | Bodegraven - Cabauw  (met André van Egdom)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Die Haghe 13 34       1   Soccer Boys 13 36   per. 1
2   Lugdunum 13 24   per. 1 2   Be Fair 12 26    
3   Valken '68 12 22       3   BSC '68 13 24    
4   SVC '08 13 20       4   DWO 13 21    
5   Honselersdijk 13 20       5   Van Nispen 11 20    
6   UVS 13 20       6   FC Oudewater 12 18    
7   HVC '10 13 19       7   Kagia 13 18    
8   TAVV 13 19       8   Koudekerk 13 14    
9   Voorschoten '97 12 16       9   Zwammerdam 12 14    
10   DoCoS 13 15       10   DSVP 13 14    
11   DSO 12 14       11   Blauw-Zwart 13 14    
12   RCL 12 13     12   LSVV '70 12 13  
13   Nieuwkoop 13 6     13   WDS • 12 9  
14   CVC Reeuwijk • 13 5     14   Leiden 12 7  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 13 30   per. 1              
2   Rohda '76 • 13 26                    
3   Aarlanderveen 12 25                    
4   Woerden 13 25                    
5   Siveo '60 13 23                    
6   Floreant 12 22                    
7   Kamerik 12 19                    
8   Woubrugge 13 16                    
9   Linschoten 13 16                    
10   Zevenhoven 12 14                    
11   Rijnstreek • 12 12                    
12   SPV '81 12 9                    
13   Moerkapelle 13 8                    
14   Sportief 11 7                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)         
1   Unitas 10 28       1   ESTO • 12 29   per. 1
2   Olympia 11 20       2   Haastrecht 12 25    
3   Hoogland 9 17       3   AGE-GGK 12 25    
4   VELO 10 17       4   DONK 12 25    
5   Boshuizen 10 16       5   Zoetermeer 12 23    
6   VOC 11 16       6   Hillegersberg 10 22    
7   Spartaan '20 11 14       7   Blijdorp 12 20    
8   Nieuwerkerk 11 14       8   Stolwijk 11 19    
9   Den Hoorn 11 13       9   NOCKralingen 12 16    
10   BMT 11 13       10   HOV/DJSCR 12 12    
11   Poortugaal 11 12       11   Bodegraven • 11 11    
12   RVC '33 • 12 10     12   Cabauw 12 7    
13   Delft 10 5     13   ASW 12 4    
                14   Gouderak 12 0