Voetbaluitslagen 16/17 december

 ► 16 december:  
 2C | CVC Reeuwijk - Nieuwkoop 1 - 4
 3A | Koudekerk - WDS 2 - 1
 4C | Rohda '76 - NSV '46 1 - 0
 4C | SPV '81 - Rijnstreek 3 - 2
 ► 17 december:  
 1B | RVC '33 - Spartaan '20 2 - 3
 3C | ESTO - Cabauw 4 - 0
 3C | Gouderak - Bodegraven 0 - 4

•  16/12 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  16/12 | CVC Reeuwijk - Nieuwkoop  (met André van Egdom)
•  16/12 | Koudekerk - WDS  (met Koos de Groot)
•  16/12 | Rohda '76 - NSV '46  (met Wijno Verweij)
•  17/12 | Gouwestad Sport Kerstspecial  (van 14.00 - 17.00 u)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Die Haghe 12 31       1   Soccer Boys 12 33   per. 1
2   Lugdunum 12 24   per. 1 2   Be Fair 11 26    
3   Valken '68 11 22       3   BSC '68 12 24    
4   SVC '08 12 20       4   Van Nispen 10 19    
5   Honselersdijk 12 17       5   DWO 12 18    
6   UVS 12 17       6   FC Oudewater 11 17    
7   Voorschoten '97 11 16       7   Kagia 12 15    
8   HVC '10 12 16       8   Zwammerdam 12 14    
9   TAVV 12 16       9   LSVV '70 11 13    
10   RCL 11 13       10   Koudekerk 11 13    
11   DoCoS 12 12       11   Blauw-Zwart 12 13    
12   DSO 11 11     12   DSVP 12 11  
13   Nieuwkoop 12 6     13   WDS • 11 9  
14   CVC Reeuwijk • 12 5     14   Leiden 11 4  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 12 27   per. 1              
2   Woerden 12 25                    
3   Rohda '76 • 12 23                    
4   Aarlanderveen 11 22                    
5   Floreant 11 22                    
6   Siveo '60 12 20                    
7   Kamerik 11 16                    
8   Woubrugge 12 16                    
9   Zevenhoven 11 14                    
10   Linschoten 12 13                    
11   Rijnstreek • 11 12                    
12   SPV '81 11 9                    
13   Moerkapelle 12 8                    
14   Sportief 10 4                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)         
1   Unitas 9 25       1   ESTO • 11 26   per. 1
2   Olympia 10 19       2   Haastrecht 11 24    
3   VELO 9 17       3   DONK 11 24    
4   VOC 11 16       4   AGE-GGK 11 22    
5   Hoogland 8 14       5   Zoetermeer 11 20    
6   Boshuizen 9 13       6   Hillegersberg 9 19    
7   BMT 10 13       7   Stolwijk 10 19    
8   Spartaan '20 10 13       8   Blijdorp 11 17    
9   Nieuwerkerk 10 13       9   NOCKralingen 11 16    
10   Poortugaal 10 12       10   HOV/DJSCR 11 12    
11   Den Hoorn 10 10       11   Bodegraven • 10 8    
12   RVC '33 • 11 10     12   Cabauw 11 7  
13   Delft 9 4     13   ASW 11 4  
                14   Gouderak 11 0