Voetbaluitslagen 2/3 december

 ► 2 december.:  
 2C | UVS - CVC Reeuwijk 3 - 3
 3A | Soccer Boys - WDS 6 - 1
 4C | Rohda '76 - Siveo '60 3 - 0
 4C | Woerden - Rijnstreek 7 - 0
 ► 3 december :  
 1B | RVC '33 - Den Hoorn 2 - 1
 3C | ESTO - HOV/DJSCR 7 - 0
 3C | ASW - Bodegraven 1 - 1

•  02/12 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  02/12 | UVS - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  02/12 | Soccer Boys - WDS  (met Koos de Groot)
•  02/12 | Rohda '76 - Siveo '60  (met Wijno Verweij)
•  03/12 | RVC '33 - Den Hoorn  (met André van Egdom)
•  03/12 | ESTO - HOV/DJSCR  (met Gerrit Schinkel)
•  03/12 | ASW - Bodegraven  (met Theo Klomp)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Die Haghe 10 25       1   Soccer Boys 10 27   per. 1
2   Lugdunum 10 23   per. 1 2   BSC '68 10 23    
3   Valken '68 9 19       3   Be Fair 10 23    
4   SVC '08 10 17       4   Van Nispen 10 19    
5   Honselersdijk 10 15       5   FC Oudewater 10 17    
6   TAVV 10 15       6   DWO 10 15    
7   UVS 10 14       7   Kagia 10 14    
8   Voorschoten '97 10 13       8   DSVP 10 11    
9   RCL 10 13       9   Zwammerdam 10 10    
10   DSO 9 10       10   LSVV '70 10 10    
11   HVC '10 10 10       11   Koudekerk 10 10    
12   DoCoS 10 9     12   Blauw-Zwart 10 9  
13   CVC Reeuwijk • 10 5     13   WDS • 10 9  
14   Nieuwkoop 10 2     14   Leiden 10 4  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 10 24   per. 1              
2   Aarlanderveen 10 22                    
3   Woerden 10 21                    
4   Floreant 10 19                    
5   Rohda '76  10 17                    
6   Siveo '60 10 16                    
7   Woubrugge 10 16                    
8   Kamerik 10 13                    
9   Zevenhoven 10 13                    
10   Rijnstreek • 10 12                    
11   Linschoten 10 12                    
12   Moerkapelle 10 7                    
13   SPV '81 9 6                    
14   Sportief 9 3                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)         
1   Unitas 9 25       1   Haastrecht 10 24    
2   Olympia 9 16       2   DONK 10 24    
3   VOC 10 15       3   ESTO • 10 23   per. 1
4   VELO 8 14       4   Hillegersberg 9 19    
5   Hoogland 8 14       5   AGE-GGK 10 19    
6   Boshuizen 9 13       6   Stolwijk 10 19    
7   BMT 9 13       7   Zoetermeer 10 17    
8   Poortugaal 9 12       8   Blijdorp 10 14    
9   Spartaan '20 9 10       9   NOCKralingen 10 13    
10   Nieuwerkerk 9 10       10   HOV/DJSCR 10 12    
11   RVC '33 • 10 10       11   Cabauw 10 7    
12   Den Hoorn 9 9     12   Bodegraven • 9 5  
13   Delft 8 4     13   ASW 10 4  
                14   Gouderak 10 0