Voetbaluitslagen 25/26 november

 ► 25 november.:  
 2C | CVC Reeuwijk - TAVV 0 - 4
 3A | WDS - LSVV '70 2 - 1
 4C | Woubrugge - Rohda '76 1 - 1
 4C | Rijnstreek - Kamerik 3 - 4
 ► 26 november :  
 1B | VELO - RVC '33 1 - 3
 3C | Stolwijk - ESTO 1 - 1
 3C | Bodegraven - Hillegersberg afgelast

•  25/11 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  25/11 | CVC Reeuwijk - TAVV  (met André van Egdom)
•  25/11 | WDS - LSVV '70  (met Koos de Groot)
•  25/11 | Woubrugge - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  26/11 | VELO - RVC '33  (met André van Egdom)
•  26/11 | Stolwijk - ESTO  (met Nico Dullaart)
 

 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Lugdunum 9 23   per. 1 1   Soccer Boys 9 24   per. 1
2   Die Haghe 9 22       2   BSC '68 9 23    
3   Valken '68 9 19       3   Be Fair 9 23    
4   SVC '08 9 14       4   Van Nispen 9 16    
5   Voorschoten '97 9 13       5   FC Oudewater 9 16    
6   RCL 9 13       6   DWO 9 14    
7   UVS 9 13       7   Kagia 9 11    
8   Honselersdijk 9 12       8   DSVP 9 11    
9   TAVV 9 12       9   Koudekerk 9 10    
10   DSO 9 10       10   WDS • 9 9    
11   DoCoS 9 9       11   LSVV '70 9 7    
12   HVC '10 9 7     12   Zwammerdam 9 7  
13   CVC Reeuwijk • 9 4     13   Blauw-Zwart 9 6  
14   Nieuwkoop 9 2     14   Leiden 9 4  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 9 21   per. 1              
2   Aarlanderveen 9 19                    
3   Floreant 9 19                    
4   Woerden 9 18                    
5   Siveo '60 9 16                    
6   Rohda '76  9 14                    
7   Kamerik 9 13                    
8   Woubrugge 9 13                    
9   Zevenhoven 9 13                    
10   Rijnstreek • 9 12                    
11   Linschoten 9 9                    
12   Moerkapelle 9 7                    
13   Sportief 8 3                    
14   SPV '81 8 3                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)         
1   Unitas 8 24       1   Haastrecht 9 21    
2   VELO 8 14       2   DONK 9 21    
3   VOC 9 14       3   ESTO • 9 20   per. 1
4   Olympia 8 13       4   Hillegersberg 8 18    
5   Boshuizen 8 13       5   AGE-GGK 9 18    
6   BMT 8 12       6   Zoetermeer 9 17    
7   Poortugaal 8 12       7   Stolwijk 9 16    
8   Hoogland 7 11       8   NOCKralingen 9 13    
9   Nieuwerkerk 8 10       9   HOV/DJSCR 9 12    
10   Spartaan '20 8 9       10   Blijdorp 9 11    
11   Den Hoorn 8 9       11   Cabauw 9 7    
12   RVC '33 • 9 7     12   Bodegraven • 8 4  
13   Delft 8 4     13   ASW 9 3  
                14   Gouderak 9 0