Voetbaluitslagen 18/19 november

 ► 18 november.:  
 2C | Voorschoten '97 - CVC Reeuwijk 1 - 1
 3A | FC Oudewater - WDS 1 - 0
 4C | Rohda '76 - Zevenhoven 3 - 0
 4C | Linschoten - Rijnstreek 0 - 1
 ► 19 november :  
 1B | RVC '33 - Olympia 2 - 4
 3C | ESTO - AGE/GGK   *(ESTO per. kamp.) 3 - 0
 3C | Zoetermeer - Bodegraven 2 - 2

•  18/11 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  18/11 | Voorschoten '97 - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  18/11 | FC Oudewater - WDS  (met Koos de Groot)
•  18/11 | Rohda '76 - Zevenhoven  (met Wijno Verweij)
•  19/11 | RVC '33 - Olympia  (met André van Egdom)
•  19/11 | ESTO - AGE/GGK  (met Gerrit Schinkel)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Lugdunum 8 22   per. 1 1   Soccer Boys 8 24   per. 1
2   Die Haghe 8 19       2   BSC '68 8 20    
3   Valken '68 8 18       3   Be Fair 8 20    
4   SVC '08 8 13       4   FC Oudewater 8 16    
5   RCL 8 13       5   Van Nispen 8 13    
6   Honselersdijk 8 11       6   DWO 8 13    
7   Voorschoten '97 8 10       7   Kagia 8 10    
8   UVS 8 10       8   DSVP 8 10    
9   DoCoS 8 9       9   Koudekerk 8 9    
10   DSO 8 9       10   Zwammerdam 8 7    
11   TAVV 8 9       11   LSVV '70 8 7    
12   HVC '10 8 6     12   WDS • 8 6  
13   CVC Reeuwijk • 8 4     13   Leiden 8 4  
14   Nieuwkoop 8 2     14   Blauw-Zwart 8 3  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 8 21   per. 1              
2   Floreant 8 16                    
3   Aarlanderveen 8 16                    
4   Woerden 8 15                    
5   Rohda '76  8 13                    
6   Siveo '60 8 13                    
7   Zevenhoven 8 13                    
8   Rijnstreek • 8 12                    
9   Woubrugge 8 12                    
10   Kamerik 8 10                    
11   Linschoten 8 9                    
12   Moerkapelle 8 7                    
13   Sportief 8 3                    
14   SPV '81 8 3                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)         
1   Unitas 7 21       1   ESTO • 8 19   per. 1
2   VELO 7 14       2   Hillegersberg 8 18    
3   VOC 8 14       3   Haastrecht 8 18    
4   Boshuizen 8 13       4   AGE-GGK 8 18    
5   Poortugaal 7 12       5   DONK 8 18    
6   Hoogland 6 11       6   Stolwijk 8 15    
7   Olympia 7 10       7   Zoetermeer 8 14    
8   Nieuwerkerk 7 10       8   NOCKralingen 8 13    
9   BMT 7 9       9   Blijdorp 8 11    
10   Den Hoorn 8 9       10   HOV/DJSCR 8 9    
11   Spartaan '20 7 6       11   Bodegraven • 8 4    
12   RVC '33 • 8 4     12   Cabauw 8 4  
13   Delft 7 1     13   ASW 8 3  
                14   Gouderak 8 0