Voetbaluitslagen (beker+inhaal) 11/12 november

 ► Beker 2e ronde 11/12 nov.:  
 11/11: Nootdorp - WDS* 0 - 2
 11/11: Houtwijk sv - RVC '33* 0 - 1
 12/11: VELO* - ESTO 4 - 1
 * (geplaatst voor 3e bekerronde)  
   
 ► Inhaalwedstrijd 11 november :  
 4C | Woerden - Rohda '76 3 - 2
   

•  11/11 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  11/11 | Woerden - Rohda '76  (met André van Egdom)
•  11/11 | Nootdorp - WDS  (met Koos de Groot)
•  12/11 | VELO - ESTO  (met André van Egdom)
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Lugdunum 7 19       1   Soccer Boys 7 21   per. 1
2   Die Haghe 7 16       2   BSC '68 7 17    
3   Valken '68 7 15       3   Be Fair 7 17    
4   RCL 7 13       4   FC Oudewater 7 13    
5   SVC '08 7 10       5   Van Nispen 7 12    
6   UVS 7 10       6   DWO 7 12    
7   DoCoS 7 9       7   Kagia 7 10    
8   DSO 7 9       8   DSVP 7 10    
9   Voorschoten '97 7 9       9   Zwammerdam 7 7    
10   Honselersdijk 7 8       10   LSVV '70 7 7    
11   HVC '10 7 6       11   Koudekerk 7 6    
12   TAVV 7 6     12   WDS • 7 6  
13   CVC Reeuwijk • 7 3     13   Leiden 7 4  
14   Nieuwkoop 7 2     14   Blauw-Zwart 7 0  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 7 21   per. 1              
2   Woerden 7 15                    
3   Aarlanderveen 7 13                    
4   Floreant 7 13                    
5   Zevenhoven 7 13                    
6   Rohda '76  7 10                    
7   Siveo '60 7 10                    
8   Rijnstreek • 7 9                    
9   Kamerik 7 9                    
10   Woubrugge 7 9                    
11   Linschoten 7 9                    
12   Moerkapelle 7 6                    
13   Sportief 7 3                    
14   SPV '81 7 3                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)         
1   Unitas 7 21       1   AGE-GGK 7 18    
2   Boshuizen 7 13       2   ESTO • 7 16    
3   Poortugaal 6 12       3   Haastrecht 7 15    
4   VELO 6 11       4   Hillegersberg 7 15    
5   VOC 7 11       5   DONK 7 15    
6   Hoogland 6 10       6   Zoetermeer 7 13    
7   Den Hoorn 7 9       7   Stolwijk 7 12    
8   BMT 6 8       8   NOCKralingen 7 12    
9   Olympia 6 7       9   Blijdorp 7 11    
10   Nieuwerkerk 6 7       10   HOV/DJSCR 7 9    
11   RVC '33 • 7 4       11   Bodegraven • 7 3    
12   Spartaan '20 6 3     12   Cabauw 7 3  
13   Delft 6 1     13   ASW 7 3  
                14   Gouderak 7 0