Voetbaluitslagen 28/29 oktober

 ► 28 oktober:  
 2C | Honselersdijk - CVC Reeuwijk 5 - 0
 3A | Kagia - WDS 5 - 0
 4C | Linschoten - Rohda '76  2 - 1
 4C | Rijnstreek - NSV '46 1 - 2
 ► 29 oktober:  
 1B | RVC '33 - BMT 2 - 2
 3C | ESTO - DONK 2 - 0
 3C | NOCKralingen - Bodegraven 1 - 3

•  28/10 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  28/10 | Honselersdijk - CVC Reeuwijk  (met André van Egdom)
•  28/10 | Kagia - WDS  (met Koos de Groot)
•  28/10 | Linschoten - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  29/10 | RVC '33 - BMT  (met André van Egdom)
•  29/10 | ESTO - DONK  (met Piet Akerboom)
 
 

        2e KLASSE C (zat.)                   3e KLASSE A (zat)        
1   Lugdunum 6 16       1   Soccer Boys 6 18    
2   Die Haghe 6 13       2   BSC '68 6 16    
3   Valken '68 6 12       3   Be Fair 6 16    
4   UVS 6 10       4   FC Oudewater 6 12    
5   RCL 6 10       5   DWO 6 9    
6   SVC '08 5 9       6   Kagia 6 9    
7   DSO 6 9       7   Van Nispen 6 9    
8   DoCoS 6 8       8   DSVP 6 7    
9   Honselersdijk 6 8       9   Zwammerdam 6 6    
10   HVC '10 6 6       10   LSVV '70 6 6    
11   Voorschoten '97 5 3       11   Koudekerk 6 6    
12   TAVV 6 3     12   WDS • 6 6  
13   CVC Reeuwijk • 6 3     13   Leiden 6 4  
14   Nieuwkoop 6 2     14   Blauw-Zwart 6 0  
                             
      4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 6 18                    
2   Zevenhoven 6 13                    
3   Woerden 5 11                    
4   Rohda '76  5 10                    
5   Aarlanderveen 6 10                    
6   Floreant 6 10                    
7   Siveo '60 6 9                    
8   Rijnstreek • 6 9                    
9   Linschoten 6 9                    
10   Woubrugge 6 9                    
11   Kamerik 6 6                    
12   Sportief 6 3                    
13   Moerkapelle 6 3                    
14   SPV '81 6 0                    
                             
      1e KLASSE B (zon.)                    3e KLASSE C (zon)        
1   Unitas 6 18       1   AGE-GGK 5 15    
2   Poortugaal 5 12       2   DONK 6 15    
3   VOC 6 11       3   ESTO • 6 13    
4   Boshuizen 6 10       4   Haastrecht 6 12    
5   Den Hoorn 6 9       5   Stolwijk 6 12    
6   VELO 5 8       6   Hillegersberg 6 12    
7   Hoogland 4 7       7   Blijdorp 6 11    
8   Olympia 5 7       8   Zoetermeer 6 10    
9   Nieuwerkerk 5 7       9   HOV/DJSCR 6 9    
10   BMT 5 5       10   NOCKralingen 5 6    
11   Spartaan '20 6 3       11   Bodegraven • 6 3    
12   Delft 5 1     12   ASW 6 3  
13   RVC '33 • 6 1     13   Cabauw 6 0  
                14   Gouderak 6 0