Voetbaluitslagen 21/22 oktober

 ► 21 oktober:  
 2C | CVC Reeuwijk - DSO 4 - 3
 3A | WDS - Blauw-Zwart 5 - 3
 4C | Sportief - Rohda '76  0 - 4
 4C | Rijnstreek - Aarlanderveen 1 - 3
 ► 22 oktober:  
 1B | Unitas - RVC '33 3 - 0
 3C | Haastrecht - ESTO 1 - 5
 3C | Bodegraven - Blijdorp 1 - 2

•  21/10 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  21/10 | CVC Reeuwijk - DSO  (met André van Egdom)
•  21/10 | WDS - Blauw-Zwart  (met Koos de Groot)
•  21/10 | Sportief - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  22/10 | Haastrecht - ESTO  (met André van Egdom)

    2e KLASSE C (zat.)              3e KLASSE A (zat)        
1   Lugdunum 5 13       1   Soccer Boys 5 15    
2   RCL 5 10       2   BSC '68 5 13    
3   UVS 5 10       3   Be Fair 5 13    
4   Die Haghe 5 10       4   DWO 5 9    
5   Valken '68 5 9       5   FC Oudewater 5 9    
6   SVC '08 4 8       6   DSVP 5 7    
7   DSO 5 6       7   LSVV '70 5 6    
8   HVC '10 5 5       8   Van Nispen 5 6    
9   DoCoS 5 5       9   Kagia 5 6    
10   Honselersdijk 5 5       10   WDS • 5 6    
11   Voorschoten '97 4 3       11   Koudekerk 5 6    
12   TAVV 5 3     12   Leiden 5 4  
13   CVC Reeuwijk • 5 3     13   Zwammerdam 5 3  
14   Nieuwkoop 5 2     14   Blauw-Zwart 5 0  
                             
    4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 5 15                    
2   Rohda '76  4 10                    
3   Floreant 5 10                    
4   Aarlanderveen 5 10                    
5   Zevenhoven 5 10                    
6   Rijnstreek • 5 9                    
7   Woerden 4 8                    
8   Linschoten 5 6                    
9   Siveo '60 5 6                    
10   Kamerik 5 6                    
11   Woubrugge 5 6                    
12   Sportief 5 3                    
13   Moerkapelle 5 3                    
14   SPV '81 5 0                    
                             
    1e KLASSE B (zon.)               3e KLASSE C (zon)        
1   Unitas 5 15       1   DONK 5 15    
2   Poortugaal 4 9       2   AGE-GGK 4 12    
3   VELO 4 8       3   Stolwijk 5 12    
4   VOC 5 8       4   ESTO • 5 10    
5   Hoogland 3 7       5   Haastrecht 5 9    
6   Nieuwerkerk 4 7       6   Hillegersberg 5 9    
7   Boshuizen 5 7       7   HOV/DJSCR 5 9    
8   Olympia 5 7       8   Blijdorp 5 8    
9   Den Hoorn 5 6       9   Zoetermeer 5 7    
10   BMT 4 4       10   NOCKralingen 4 6    
11   Spartaan '20 5 3       11   ASW 5 3    
12   Delft 4 1     12   Bodegraven • 5 0  
13   RVC '33 • 5 0     13   Cabauw 5 0  
                14   Gouderak 5 0