Voetbaluitslagen 14/15 oktober

 ► 14 oktober:  
 2C | CVC Reeuwijk - SVC '08 1 - 5
 3A | WDS - Zwammerdam 1 - 3
 4C | Rohda '76 - Floreant   2 - 1
 4C | Sportief - Rijnstreek 2 - 0
 ► 15 oktober:  
 1B | Poortugaal - RVC '33 2 - 0
 3C | Hillegersberg - ESTO 5 - 4
 3C | Bodegraven - Stolwijk 0 - 1

•  14/10 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  14/10 | CVC Reeuwijk - SVC '08  (met André van Egdom)
•  14/10 | WDS - Zwammerdam  (met Koos de Groot)
•  14/10 | Rohda '76 - Floreant  (met Wijno Verweij)
•  15/10 | Bodegraven - Stolwijk  (met André van Egdom)

    2e KLASSE C (zat.)              3e KLASSE A (zat)        
1   Lugdunum 4 12       1   Soccer Boys 4 12    
2   Valken '68 4 9       2   Be Fair 4 10    
3   SVC '08 3 7       3   BSC '68 4 10    
4   RCL 4 7       4   Van Nispen 4 6    
5   Die Haghe 4 7       5   DWO 4 6    
6   UVS 3 7       6   LSVV '70 4 6    
7   DSO 4 6       7   FC Oudewater 4 6    
8   HVC '10 4 5       8   Kagia 4 6    
9   DoCoS 4 4       9   Koudekerk 4 6    
10   Honselersdijk 4 4       10   Leiden 4 4    
11   TAVV 4 3       11   DSVP 4 4    
12   Nieuwkoop 4 2     12   Zwammerdam 4 3  
13   Voorschoten '97 3 0     13   WDS • 4 3  
14   CVC Reeuwijk • 4 0     14   Blauw-Zwart 4 0  
                             
    4e KLASSE C (zat.)                        
1   NSV '46 4 12                    
2   Rijnstreek • 4 9                    
3   Rohda '76  3 7                    
4   Floreant 4 7                    
5   Zevenhoven 4 7                    
6   Linschoten 4 6                    
7   Kamerik 4 6                    
8   Woubrugge 4 6                    
9   Woerden 3 5                    
10   Aarlanderveen 4 4                    
11   Sportief 4 3                    
12   Siveo '60 4 3                    
13   Moerkapelle 4 3                    
14   SPV '81 4 0                    
                             
    1e KLASSE B (zon.)               3e KLASSE C (zon)        
1   Unitas 4 12       1   AGE-GGK 4 12    
2   VELO 4 8       2   DONK 4 12    
3   Hoogland 3 7       3   Haastrecht 4 9    
4   Boshuizen 4 7       4   Stolwijk 4 9    
5   Poortugaal 3 6       5   Hillegersberg 4 9    
6   Den Hoorn 4 6       6   ESTO • 4 7    
7   VOC 4 5       7   NOCKralingen 4 6    
8   Nieuwerkerk 3 4       8   HOV/DJSCR 4 6    
9   BMT 3 4       9   Blijdorp 4 5    
10   Olympia 4 4       10   Zoetermeer 4 4    
11   Spartaan '20 4 3       11   ASW 4 3    
12   Delft 4 1     12   Bodegraven • 4 0  
13   RVC '33 • 4 0     13   Cabauw 4 0  
                14   Gouderak 4 0