Voetbalprogramma 22/23 april

 ► 22 april:  
 3A | CVC Reeuwijk - Schoonhoven 0 - 6
 3A | Zwammerdam - WDS 2 - 2
 4C | Kamerik - Rohda '76 3 - 3
 4C | SPV '81 - Rijnstreek 2 - 0
 ► 23 april:  
 2C | Delft - RVC '33 2 - 4
 3C | Bodegraven - ESTO 0 - 0
   

•  22/04 | CVC Reeuwijk - Schoonhoven  (met André van Egdom)
•  22/04 | Zwammerdam - WDS  (met Koos de Groot)
•  22/04 | Kamerik - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  23/04 | Bodegraven - ESTO  (met André van Egdom)

„   STAND 3e Klasse A (zat.):      
1   Lugdunum 23 53   * per. 1 + kamp.
2   Nieuwkoop 23 40    
3   BSC '68 23 39    
4   CVC Reeuwijk ● 23 39    
5   Koudekerk 23 38   * per. 2
6   Schoonhoven 23 37    
7   Zwammerdam 23 35    
8   WDS ● 23 34    
9   FC Perkouw 23 33    
10   LSVV '70 23 26    
11   Floreant 23 26   n
12   Linschoten 23 21   n
13   Siveo '60 23 16   n
14   Zevenhoven 23 13   n
     
„   STAND 4e Klasse C (zat.):      
1   FC Oudewater 23 57   * per. 1 + kamp.
2   Hazersw. Boys 23 43    
3   Rohda '76 23 43    
4   Bergambacht 23 43   * per. 2
5   NSV '46 23 39    
6   Sportief 23 39    
7   Gouda 23 39    
8   Alphia 23 37    
9   SPV '81 23 27    
10   Aarlanderveen 23 24    
11   Kamerik 23 22    
12   Moerkapelle 23 20    
13   Hertha 23 17    
14   Rijnstreek ● 23 7    
             
„   STAND 2e Klasse C (zon.):      
1   Den Hoorn 23 50   *  per. 2
2   RVC '33 ● 23 43    
3   TOGB 23 38    
4   Wippolder 23 38    
5   Foreholte 23 35    
6   Delft 23 35   *  per. 1
7   Groeneweg 23 33    
8   Concordia 23 29    
9   RKDEO 23 28    
10   Teylingen 23 28    
11   ROAC 23 26   n
12   DOSR 23 20   n
13   Meerburg 23 19   n
14   DONK 23 16   n
             
„   STAND 3e Klasse C (zon.):      
1   ONA 23 48   * per. 1
2   MSV '19 23 45    
3   PVCV 23 45    
4   Stolwijk 23 43    
5   PVC  23 43   * per. 2
6   ESTO ● 23 42    
7   HOV/DJSCR 23 41    
8   Haastrecht 23 40    
9   Vreeswijk 23 33    
10   NOC Kralingen 23 33    
11   Cabauw 23 15    
12   Bodegraven ● 23 12   n
13   Gouderak 23 8   n
14   Ammerstol 23 7   n